Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Ödemiş Öztiryakiler Servis

 

Ödemiş Öztiryakiler Servis

 

Ödemiş Öztiryakiler Servis, BRT Endüstriyel Mutfak ekibi ile İzmir kadar yakında

 

Ödemiş ilçesindeki Öztiryakiler endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın teknik servis ihtiyaçları için BRT Endüstriyel Mutfak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz, sizinle en kısa sürede iletişime geçerek sorunlarınızı çözmek için yanınızda olacaktır.

Arızaların tespitini yapmak ve en kısa sürede onarımları gerçekleştirmek için çalışanlarımız deneyimli ve uzmandır. Ayrıca yeni kurulumlar için de size yardımcı olacak ve ekipmanları en uygun yerlere monte edeceğiz.

Öztiryakiler markalı endüstriyel mutfak ekipmanları için teknik servis hizmetimizde, sizlere bilgi ve deneyim aktarmaktan memnuniyet duyuyoruz. Yedek parçalarımızın tamamı orijinal ve kaliteli olup, uzun ömürlü ve güvenilir bir çalışma sağlamaktadır.

Ödemiş Öztiryakiler Teknik Servis için en yakın ve doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak ekibidir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla, endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın bakım, onarım ve kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Size bir telefon kadar yakınız ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj