Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi Servisi

İzmir Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi Servisi

Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi Servisi ile BRT Mutfak ekibi sizlerin yanında.

Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi için ihtiyaç duyulan onarım, kurulum , bakım ve modernizasyonları için gerekli hizmetlerin çözüm ortaklığını yapıyoruz. Öztiryakiler bardak yıkama makinesi servisimiz, 30 yıla yakın deneyimli eğitim kadromuz ve uzmanlaşmış dinamik teknisyen ekibimiz ile birlikte endüstriyel mutfak sektöründe teknik servis hizmetlerini başarı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi Servisimiz ile  ekipmanların; bakım onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını en yüksek kalite de verirken, hızlı ve güvenilir olmaya da önem vermektedir. Teknik Servis yanında Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi ekipmanlarının ihtiyaçları için güvenilir çözüm ortağıyız.

Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi ve Ekipmanların, mutfağınız için arzuladığınız yüksek verimlilik ve yüksek hız ile çalışmasını sağlamak için 7/24 yanınızda olduğumuzu hissedeceksiniz.

Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi Servisi Bölgeleri

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla

Fiyat Teklifi ve sorularınız için lütfen bize ulaşın. En kısa sürede sizlerle çalışmaya başlamaktan mutluluk duyarız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj