Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Öztiryakiler Buzdolabı Servisi

İzmir Öztiryakiler Buzdolabı Servisi

Öztiryakiler Buzdolabı Servisi ile BRT Mutfak ekibi sizlerin yanında.

Öztiryakiler Buzdolabı için ihtiyaç duyulan onarım, kurulum , bakım ve modernizasyonları için gerekli hizmetlerin çözüm ortaklığını yapıyoruz. Öztiryakiler Buzdolabı servisimiz, 30 yıla yakın deneyimli eğitim kadromuz ve uzmanlaşmış dinamik teknisyen ekibimiz ile birlikte endüstriyel mutfak sektöründe teknik servis hizmetlerini başarı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Öztiryakiler Buzdolabı Servisi ile  ekipmanların; bakım onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını en yüksek kalite de verirken, hızlı ve güvenilir olmaya da önem vermektedir. Teknik Servis yanında Öztiryakiler Buzdolabı ve ekipmanlarının ihtiyaçları için güvenilir çözüm ortağıyız. Ekipmanların, mutfağınız için arzuladığınız yüksek verimlilik ve yüksek hız ile çalışmasını sağlamak için 7/24 yanınızda olduğumuzu hissedeceksiniz.

Öztiryakiler Buzdolabı Modelleri

  • Öztiryakiler Elektrikli Dik Tip Buzdolabı
  • Öztiryakiler Elektrikli Tezgah Tip Buzdolabı
  • Öztiryakiler Elektrikli Cihaz Altı Buzdolabı

Öztiryakiler Servisi Bölgeleri

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla

Fiyat teklifi ve sorularınız için lütfen bize ulaşın. En kısa sürede sizlerle çalışmaya başlamaktan mutluluk duyarız

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj