Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Öztiryakiler Fritöz Servisi

İzmir Öztiryakiler Fritöz Servisi

Öztiryakiler Fritöz Servisi ile BRT Mutfak ekibi sizler ile çalışmaya hazır.

BRT Mutfak ekibi olarak Öztiryakiler Fritöz Servisi, İzmir merkezli olarak sunmaktayız.

Öztiryakiler markalı fritöz ve  her türlü endüstriyel mutfak ekipmanları için onarım, kurulum , bakım ve modernizasyonları için gerekli hizmetlerin çözüm ortaklığını yapmaktayız. Sektöre giriş yapacak yeni girişimciler için her türlü danışmanlık ve destek hizmetlerini de sağlamaktayız.

Öztiryakiler Fritöz için ihtiyaç duyulan onarım, kurulum , bakım ve modernizasyonları için gerekli hizmetlerin çözüm ortaklığını yapıyoruz. Öztiryakiler Fritöz servisimiz, 30 yıla yakın deneyimli eğitim kadromuz ve uzmanlaşmış dinamik teknisyen ekibimiz ile birlikte endüstriyel mutfak sektöründe teknik servis hizmetlerini başarı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Öztiryakiler Fritöz Servisi ile  ekipmanların; bakım onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını en yüksek kalite de verirken, hızlı ve güvenilir olmaya da önem vermektedir. Teknik Servis yanında Öztiryakiler Fritöz ve ekipmanlarının ihtiyaçları için güvenilir çözüm ortağıyız. Ekipmanların, mutfağınız için arzuladığınız yüksek verimlilik ve yüksek hız ile çalışmasını sağlamak için 7/24 yanınızda olduğumuzu hissedeceksiniz.

Öztiryakiler Fritöz Modelleri

  • Öztiryakiler Elektrikli Fritöz
  • Öztiryakiler Gazlı Fritöz

Öztiryakiler Servisi Bölgeleri

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla

Fiyat teklifi ve sorularınız için lütfen bize ulaşın. En kısa sürede sizlerle çalışmaya başlamaktan mutluluk duyarız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj