Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Öztiryakiler Izgara Servisi

İzmir Öztiryakiler Izgara Servisi

Öztiryakiler Izgara Servisi ile BRT Mutfak ekibi sizlerin yanında.

Öztiryakiler Izgara modelleri için ihtiyaç duyulan onarım, kurulum , bakım ve modernizasyonları için gerekli hizmetlerin çözüm ortaklığını yapıyoruz. Öztiryakiler Izgara servisimiz, 30 yıla yakın deneyimli eğitim kadromuz ve uzmanlaşmış dinamik teknisyen ekibimiz ile birlikte endüstriyel mutfak sektöründe teknik servis hizmetlerini başarı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Öztiryakiler Izgara Servisimiz ile  ekipmanların; bakım onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını en yüksek kalite de verirken, hızlı ve güvenilir olmaya da önem vermektedir. Teknik Servis yanında Öztiryakiler Izgara ekipmanlarının ihtiyaçları için güvenilir çözüm ortağıyız. Öztiryakiler Izgara ve Ekipmanların, mutfağınız için arzuladığınız yüksek verimlilik ve yüksek hız ile çalışmasını sağlamak için 7/24 yanınızda olduğumuzu hissedeceksiniz.

Öztiryakiler Izgara Modelleri

  • Öztiryakiler Elektrikli Grill Plate
  • Öztiryakiler Elektrikli Yarı oluklu yarı düz Izgara
  • Öztiryakiler Elektrikli düz ızgara
  • Öztiryakiler Gazlı Grill Plate
  • Öztiryakiler Gazlı Döküm Izgara

Öztiryakiler Izgara Servisi Bölgeleri

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla

Fiyat Teklifi ve sorularınız için lütfen bize ulaşın. En kısa sürede sizlerle çalışmaya başlamaktan mutluluk duyarız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj