Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Seferihisar Electrolux Teknik Servis

 

Seferihisar Electrolux Teknik Servis

Seferihisar Electrolux Teknik Servis kalitesi BRT Endüstriyel Mutfak güvencesinde

 

Seferihisar ilçesindeki Electrolux endüstriyel mutfak ekipmanlarının teknik servis ihtiyaçları için BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerin kullanmakta olduğu ekipmanların montaj, bakım ve onarım işlemlerini güvenle bizlere teslim edebilirsiniz. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, Electrolux Teknik Servisine ihtiyaç duyduğunuz her an, 7/24 sizlere hızlı ve profesyonel hizmet sunmak için buradayız.

 

Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, arızaların tespitini yapar ve en kısa sürede çözüm üretir. Gerekli onarımları orijinal yedek parçalar kullanarak gerçekleştiririz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın bakım ve onarımlarını yüksek kalite standartlarında gerçekleştiririz. Parça değişimlerinde ise orijinal ürünler kullanırız ve bu ürünler garanti kapsamındadır.

 

Seferihisar Electrolux Teknik Servisi olarak, müşterilerimize 7/24 hizmet sunmaktayız. Arıza talebiniz geldikten sonra ekibimiz sizinle iletişime geçer, sorunu yerinde tespit eder ve en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüm üretir. Amacımız, arızaların neden olduğu geçici çalışma kaybını minimuma indirerek sizin iş sürekliliğinizi sağlamaktır.

 

Seferihisar Electrolux Teknik Servisi için en yakın ve doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak'tır. Güvenilir, hızlı ve profesyonel hizmet anlayışımızla sizlere destek olmak için buradayız. İhtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj