Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Selçuk Edesa Teknik Servis

Selçuk Edesa Teknik Servis

 

Selçuk Edesa Teknik Servis için en yakın ve doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi'dir. Şirin Selçuk ilçesinde bulunan firmaların kullanmakta olduğu Edesa markalı endüstriyel mutfak ekipmanlarının montaj, bakım ve onarımları için güvenle BRT Endüstriyel Mutfak Ekibini arayabilirsiniz.

 

Firmanızla iletişime geçmenizin hemen ardından en kısa sürede sizinle iletişime geçiyoruz ve çalışma sürecinde aksaklık yaşatan arızaların tespitini kısa sürede yapıyoruz. Ardından çözümünü en hızlı şekilde üretmek için profesyonel ve dinamik ekibimizle çalışmalara başlıyoruz. İhtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları hemen gerçekleştiriyoruz. Arızaların önüne geçmek ve ekipmanların performansını yüksek tutmak için periyodik bakımların düzenli olarak yapılmasını öneriyoruz. Bu doğrultuda, ihtiyaç duyulan bakımları sizin için gerçekleştirerek ekipmanlarınızın performansının düşmesini engelliyoruz.

 

Yeni kurulumlar için de Edesa markalı endüstriyel ekipmanları sizin için en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlayarak montajını gerçekleştiriyoruz. Yeni ekipmanların kullanıma başlanması aşamasında da gerekli bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, Selçuk Edesa Teknik Servis hizmetlerinde müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Orijinal yedek parçalar kullanarak kaliteli hizmet sunuyoruz ve 7/24 hizmet vererek arızaların çözüme ulaşmasını sağlıyoruz. Servis talebinizin ardından ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmalarına başlayacaktır.

 

Selçuk Edesa Teknik Servis için size en yakın ve doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi'dir. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, en kaliteli hizmeti sunmak için hazırız ve memnuniyetinizi önemsiyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilirsiniz.

 

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj