Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Selçuk Electrolux Teknik Servis

 

Selçuk Electrolux Teknik Servis

 

Selçuk Electrolux Teknik Servis kalitesi için doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak

 

Selçuk ilçesinde bulunan firmanızın Electrolux endüstriyel mutfak ekipmanlarının montajı, bakımı ve onarımları için BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak size hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Ekibimize ihtiyaç duyduğunuz her an, 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

İletişime geçtikten sonra en kısa sürede Selçuk ilçesinde bulunan firmanıza ulaşarak çalışmalara başlıyoruz. Arızanın hızlı bir şekilde tespitini yapıyor ve çözümünü en kısa sürede üretiyoruz. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları hemen gerçekleştirmeye başlıyor. Arızaların önüne geçmek için periyodik bakımlara da önem veriyoruz ve endüstriyel ekipmanların performansının düşmemesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Yeni kurulumlar için ise Electrolux markalı endüstriyel ekipmanları sizin için en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlayıp montajını gerçekleştiriyoruz. Yeni ekipmanlarınızın kullanımıyla ilgili gerekli bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

Selçuk Electrolux Teknik Servisi için en yakın ve doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak'tır. Bizler, kaliteli hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini sağlamak için yanınızdayız.

 

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj