Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Tire Edesa Teknik Servis

Tire Edesa Teknik Servis

 

Tire Edesa Teknik Servis için en yakın ve doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi'dir. Tire ilçesinde faaliyet gösteren firmanızın Edesa markalı endüstriyel mutfak ekipmanlarının ihtiyaç durumunda montaj, bakım ve onarımlarını BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak en kısa sürede sağlamaktayız.

 

Firmanızla iletişime geçmenizin hemen ardından sizinle en kısa sürede irtibata geçiyor ve çalışma sürecinde aksaklık yaşatan arızaların tespitini yapıyoruz. Ardından çözümü en hızlı şekilde bulmak için çalışmalarımıza başlıyoruz. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları ve parça değişimlerini hemen gerçekleştiriyor. Arızaların önüne geçmek için periyodik bakımların düzenli olarak yapılmasını tavsiye ediyoruz ve ihtiyaç duyulan bakımları sizin için gerçekleştirerek ürünlerinizin performansını yüksek tutmaya çalışıyoruz.

 

Yeni kurulumlar için de Edesa markalı endüstriyel ekipmanları, sizin için en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlayarak montajını gerçekleştiriyoruz. Yeni ekipmanların kullanım başlangıcında ise gerekli bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, Edesa markalı endüstriyel ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini müşteri memnuniyetini odak alarak gerçekleştiriyoruz. Kullanılan yedek parçaların tamamı orijinal ürünlerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetini devamlılığı adına 7/24 hizmet vermekteyiz ve uzman, dinamik bir ekip ile çalışmaktayız. Servis talebi geldiğinde ekibimiz sizinle iletişime geçerek arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmalarına başlar.

 

Tire Edesa Teknik Servis için size en yakın ve doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi'dir. Size en kaliteli hizmeti sunmak için hazırız.


Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj