Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Tire Empero Teknik Servis

Tire Empero Teknik Servis

 

Tire Empero Teknik Servis için en yakın ve doğru adres BRT Mutfak Ekibi'dir. Tire ilçesinde çalışan firmanızın Empero endüstriyel mutfak ekipmanlarının ihtiyaç durumunda montaj, bakım ve onarımlarını BRT Mutfak Ekibi olarak en kısa sürede sağlamaktayız.

 

Firmanızla iletişime geçmenizin ardından en kısa sürede size ulaşarak çalışma sürecinde aksaklık yaşatan arızaların tespitini yapıyoruz ve çözümü en hızlı şekilde buluyoruz. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları ve parça değişimlerini hemen gerçekleştiriyor. Arızaların önüne geçmek için periyodik bakımların düzenli olarak yapılmasını tavsiye ediyoruz ve ihtiyaç duyulan bakımları sizin için gerçekleştirerek ürünlerinizin performansını yüksek tutmaya çalışıyoruz.

 

Yeni kurulumlar için de Empero markalı endüstriyel ekipmanları, sizin için en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlayarak montajını gerçekleştiriyoruz. Yeni ekipmanların kullanım başlangıcında ise gerekli bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

BRT Mutfak Ekibi olarak, Empero markalı endüstriyel ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini müşteri memnuniyetini odak alarak gerçekleştiriyoruz. Kullanılan yedek parçaların tamamı orijinal ürünlerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetini devamlılığı adına 7/24 hizmet vermekteyiz ve uzman, dinamik bir ekip ile çalışmaktayız. Servis talebi geldiğinde ekibimiz sizinle iletişime geçerek arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmalarına başlar.

 

Tire Empero Teknik Servis için size en yakın ve doğru adres BRT Mutfak Ekibi'dir. Size en kaliteli hizmeti sunmak için hazırız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj