Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Tire Öztiryakiler Servis

 

Tire Öztiryakiler Servis

 

 

Tire Öztiryakiler Servis, BRT Endüstriyel Mutfak ekibi ile hemen yakınınızda

 

Tire ilçesindeki Öztiryakiler ekipmanlarınız için BRT Endüstriyel Mutfak ekibi olarak hızlı ve yakın hizmet sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuzda bizimle iletişime geçmenizle birlikte en kısa sürede sizlere ulaşıyoruz.

Arızaların tespitini hızlı bir şekilde yapıyor ve çözümünü en kısa sürede bulma amacıyla çalışıyoruz. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştiriyor. Ayrıca, endüstriyel ekipmanlarınızın performansının düşmemesi için periyodik bakım hizmetlerini öneriyoruz ve bu bakımları da gerçekleştiriyoruz.

Yeni kurulumlar için de size destek veriyoruz. Öztiryakiler markalı endüstriyel ekipmanlarınızın en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlama ve montajını gerçekleştiriyoruz. Yeni ekipmanların kullanım başlangıcında size gerekli bilgi ve deneyimleri aktarmaktan mutluluk duyuyoruz.

Öztiryakiler Teknik Servisi için Tire ilçesinde en yakın ve doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çözümler üretmek ve 7/24 hizmet sağlamak için uzman ve dinamik bir ekiple çalışıyoruz. Arıza durumunda bize ulaşmanızın ardından hızlı bir şekilde sizinle iletişime geçiyor ve geçici çalışma kaybınızı kaliteli bir şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmalarımıza başlıyoruz. İhtiyaçlarınız için bize güvenebilirsiniz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj