Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Urla Edesa Teknik Servis

Urla Edesa Teknik Servis

 

Urla Edesa Teknik Servis, BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak endüstriyel mutfak ürünlerinizin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Urla sahil kasabası havasında olan İzmir'in tercih edilen ilçelerinden biri olan Urla'da, firmanıza en kısa sürede ulaşarak hizmet sunmaktayız.

 

Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştirmektedir. Endüstriyel ürünlerinizin performansını düşürmemek ve arızaların önüne geçmek için periyodik bakımlarını yapmaktayız. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, bakım ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerekli bakımları gerçekleştirir ve ürünlerinizin performansını korumak için çalışırız. Ayrıca, yeni kurulum gerektiren Edesa markalı endüstriyel ürünlerin en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlamasını yapar ve montajını gerçekleştiririz. Yeni kullanıma başlayacağınız ürünler için gereken bilgi ve deneyimi sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

 

Urla Edesa Teknik Servis olarak BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi, kullanmak istediğiniz ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tam profesyonel anlayışla, yüksek kalite ve deneyimli bir ekip ile sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çözümler üretmekte ve 7/24 hizmet vermekteyiz. Talebiniz geldikten sonra ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızanın yol açtığı geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde sonlandırırız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj