Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Urla Empero Teknik Servis

Urla Empero Teknik Servis

 

Urla Empero Teknik Servis, BRT Mutfak Ekibi olarak endüstriyel mutfak ürünlerinizin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. İzmir'in güzel sahil ilçesi Urla'da, hafta sonları sık sık ziyaret edilen ve tercih edilen bir bölgede bulunan işletmenize ulaşarak hizmet sunmaktayız.

 

Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştirmektedir. Endüstriyel ürünlerinizin performansını düşürmemek ve arızaların önüne geçmek için periyodik bakımlarını yapmaktayız. Ayrıca, Empero markalı endüstriyel ürünlerin yeni kurulumunu da en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlamak ve montajını gerçekleştirmek için hizmetinizdeyiz. Yeni kullanmaya başladığınız ürünler hakkında size gereken bilgi ve deneyimi paylaşmaktan mutluluk duyarız.

 

Urla Empero Teknik Servis olarak BRT Mutfak Ekibi, kullanmak istediğiniz ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tam profesyonel anlayışla, yüksek kaliteli ve deneyimli bir ekip ile sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çözümler üretmekte ve 7/24 hizmet vermekteyiz. Talebiniz geldikten sonra ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızanın yol açtığı geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde sonlandırırız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj