Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Maksan Servisi

İzmir Maksan Servisi

Maksan Servis,  ihtiyaç duyduğunuz tüm endüstriyel mutfak ekipmanlar için profesyonel ve yüksek kalitede çözümler üretir. İhtiyacınız olan ekipman, servis onarım ve teknik servis beklentilerini karşılama garantisi verir. Endüstriyel mutfak ekipmanları için bakım, onarım ve teknik servis hizmetleri için güvenle bizi arayabilirsiniz. Deneyimli kadromuz, dinamik ekibimiz ile en kısa zaman içerisinde profesyonel ve kaliteli çözümler üretmektedir. Sektöre İstanbulda giriş yapan firmamız orada edinmiş olduğu güçlü deneyimi İzmir bölgesine de taşımıştır. İzmir Merkez başta olmak üzere çevre il ve ilçelere en kısa sürede hizmet ulaşılabilmektedir.

Maksan Servis hizmetleri arasında sektöre yeni giriş yapan firmalar için çözüm ortaklığı sunmak da vardır. Girişim aşamasında yapılmak istenen mutfak ve ekipman kurulumların yanı sıra, sektörde uzun yıllardır yer alan deneyimli Firmaların Ekipman modernizasyon ihtiyaçları için son teknolojik gelişmeler ve ürün bilgileri ile destekler de sunmaktayız.

Maksan Endüstriyel Mutfak Servisi

Maksan Servis Endüstriyel Mutfak alanında; 30 yıla yakın deneyimimiz, genç dinamik kadromuz ile ihtiyaç duyulan her türlü Teknik Servisi en yüksek kalite ile tam destek sunmaktadır. Sektör içerisinde çalışmakta olan ya da yeni girişimciler için iletişim gücü yüksek ekibimiz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda servis garantisine ek olarak memnuniyet garantisini de sunmaktadır.

 • Maksan Endüstriyel Mutfak Bakım
 • Maksan Endüstriyel Mutfak Onarım
 • Maksan Endüstriyel Mutfak Yedek Parça
 • Maksan Endüstriyel Mutfak Modernizasyon
 • Maksan Endüstriyel Mutfak Kurulum ve danışmanlık

Maksan Teknik Servisi

30 yıla yakın deneyimli eğitmen kadromuzu genç dinamik teknisyenler ile güçlendirip, ekipmanlarınız için gerekli olan teknik desteği yüksek kalite standartlarına göre vermektedir. Ayrıca var olan yedek parça ekibimiz, Maksan markalı ürünler için yedek parça problemleri nedeni ile ortaya çıkabilecek üretim hat gecikmelerini engellemek için çalışmaktadır. Daha fazla bilgi için bize ulaşırsanız, sizlere bilgi vermekten mutluluk duyarız.

Maksan Servis olarak destek olduğumuz başlıca ürünler şunlardır;

 • Maksan Bardak yıkama Makinesi Servisi
 • Maksan Bulaşık Makinesi Servisi
 • Maksan Fırın Servisi
 • Maksan Pişirme Ocağı Servisi
 • Maksan Buzdolabı Servisi
 • Maksan Buz Makinesi Servisi
 • Maksan Kazan Yıkama Makineleri Servisi
 • Maksan Gazlı Kuzine Servisi
 • Maksan Gazlı Ocak Servisi
 • Maksan Elektrikli Ocak Servisi

Maksan Servis, 30 yıla yakın deneyimli eğitim kadromuz ve uzmanlaşmış dinamik teknisyen ekibimiz ile birlikte endüstriyel mutfak sektöründe teknik servis hizmetlerini başarı ile vermektedir. Endüstriyel Mutfak ekipmanlarının bakım onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını en yüksek kalite de verirken, hızlı ve güvenilir olmaya da önem vermektedir. Teknik Servis yanında Endüstriyel Mutfak ekipmanlarınızın ihtiyaçları için güvenilir çözüm ortağıyız. Ekipmanlarınızın, mutfağınız için arzuladığınız yüksek verimlilik ve yüksek hız ile çalışmasını sağlamak için 7/24 yanınızda olduğumuzu hissedeceksiniz.

Maksan Servis Bölgeleri

BRT Mutfak ekibi olarak Maksan Servisini, İzmir merkezli olarak sunmaktayız.

Maksan Markalı her türlü endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için onarım, kurulum , bakım ve modernizasyonları için gerekli hizmetlerin çözüm ortaklığını yapmaktayız. Sektöre giriş yapacak yeni girişimciler için her türlü danışmanlık ve destek hizmetlerini de sağlamaktayız.

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla

Fiyat Teklifi ve sorularınız için lütfen bize ulaşın. En kısa sürede sizlerle çalışmaya başlamaktan mutluluk duyarız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj