Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Portabianco Servisi

İzmir Portabianco Servisi

Portabianco servisi olarak endüstriyel mutfaklar için müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bakım ve onarım hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.Geniş stoğumuz, ihtiyacınız olan ekipmanı zamanında, uygun fiyatlarla ve mümkün olan en iyi hizmetle size sunmamızı sağlar.

Portabianco Teknik Servisi

Yedek parçalarımız ve teknik desteğimiz sayesinde Portabianco makineleriniz her zaman mükemmel şekilde çalışacaktır. Teknisyenlerimiz tüm ekipmanlarınız için özel olarak eğitilmiştir ve yedek parça envanterimiz, ihtiyacınız olan parçaların bir sonraki servisiniz için zamanında hazır olmasını sağlamak üzere sürekli olarak güncellenmektedir.

Portabianco Bulaşık Makinesi Servisi
Portabianco Bardak Yıkama Makinesi Servisi
Portabianco Buzdolabı Servisi
Portabianco Derin Dondurucu Servisi
Portabianco Kahve Makinesi Servisi
Portabianco Espresso Makinesi Servisi

Portabianco Endüstriyel Mutfak Servisi

Portabianco servisimiz, ihtiyaçlarınızı karşılamak için yetkin, deneyimli ve güler yüzlü bir teknik ekibine sahiptir. Ekipmanınızın her zaman sorunsuz çalışmasını sağlayacak araçları size sunuyor, mutfağınızın yeni gibi çalışmasını sağlıyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz, ticari mutfak ekipmanlarının bakımından aşınmış veya hasarlı parçaların tamamen değiştirilmesine kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.

Portabianco Servisi Bölgeleri

BRT Mutfak olarak İzmir'de yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Portabianco markalı her türlü endüstriyel mutfak ekipmanınız için onarım, kurulum, bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz.

Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi kontrol edebilir ve fiyat teklifi almak çin bizi arayabilirsiniz.

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj