Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Fagor Servisi

İzmir Fagor Servisi

Fagor servisimiz buzdolabı, fritöz, buz makinesi, bulaşık makinesi, bardak yıkama makinesi, endüstriyel fırınlar için bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Bu hizmetleri yüksek kaliteli yedek parça ve deneyimli teknik ekibimiz ile sağlamaktayız.

Fagor Teknik Servisi

Fagor markalı tüm endüstriyel ekipmanlarınız için kapsamlı bakım ve onarım sunuyoruz. Yetenekli teknisyenlerimiz tam teknik destek sunarak ekipmanınıza en yüksek standartlarda hizmet verir, böylece yatırımınızdan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olabilirsiniz. Yedek parça ekibimiz, stoklarımızda geniş bir yedek parça yelpazesi bulundurduğumuzdan, Fagor makineleriniz için yedek parça tedariği konusunda da en iyisidir.

Fagor Bardak Yıkama Makinesi Servisi
Fagor Bulaşık Makinesi Servisi
Fagor Buzdolabı Servisi
Fagor Fırın Servisi
Fagor Buz Makinesi Servisi
Fagor Derin Dondurucu Servisi

Fagor Endüstriyel Mutfak Servisi

Fagor servisi olarak işimiz, endüstriyel ekipmanlarınızın bakımı konusunda en kaliteli hizmetleri sunmaktır. Bu alanda 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyoruz, yaptığımız iş konusunda tutkuluyuz ve her seferinde daha da ötesine geçmek için çalışıyoruz.

Fagor Servisi Bölgelerimiz

BRT Mutfak olarak İzmir'de yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Fagor markalı her türlü endüstriyel mutfak ekipmanınız için onarım, kurulum, bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz.

Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi kontrol edebilir ve fiyat teklifi almak çin bizi arayabilirsiniz.

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj