Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Empero Servisi

İzmir Empero Servisi

Empero servisi, tüm endüstriyel mutfak ekipmanı ihtiyaçlarınız için profesyonel ve kaliteli çözümler sunar ve ihtiyaçlarınızı karşılamayı taahhüt eder. Endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için bakım, onarım ve teknik hizmetler sunuyoruz. Tecrübemiz hızlı, profesyonel ve kaliteli çözümler sunmamızı sağlıyor.

Empero Teknik Servisi

Başından sonuna kadar, bakım ve onarım gereksinimlerinizi desteklemeye kendimizi adadık. 20 yılı aşkın deneyime sahip yetenekli teknisyenlerimiz, ekipmanlarınıza en yüksek standartlarda hizmet vererek tam teknik destek sunar. Ayrıca yedek parça ekibimiz, Empero markalı makineleriniz için yedek parça eksikliği nedeniyle üretim hatlarınızın gecikmemesini sağlar. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Empero Bardak Yıkama Makinesi Servisi
Empero Bulaşık Makinesi Servisi
Empero Fırın Servisi
Empero Ocak Servisi
Empero Buzdolabı Servisi
✔ Empero Buz Makinesi Servisi
✔ Empero Kazan Yıkama Makineleri Servisi
✔ Empero Gazlı Kuzine Servisi
✔ Empero Gazlı Ocak Servisi
✔ Empero Elektrikli Ocak Servisi

Empero Endüstriyel Mutfak Servisi

Empero servisimiz, 20 yılı aşkın süredir uzman endüstriyel mutfak bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Tüm endüstriyel mutfak ekipmanı ihtiyaçlarınız için çözümünüz biziz. Deneyimli teknisyenlerimiz, ortaya çıkan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bilgi ve beceriye sahiptir. Mutfağınızı en yüksek verimlilik ve hızda çalıştırmanıza yardımcı olmak için yanınızda olacağız.

Empero Servisi Bölgeleri

BRT mutfak olarak İzmir'de yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Empero markalı her türlü endüstriyel mutfak ekipmanınız için onarım, kurulum, bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz.

Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi kontrol edebilir ve fiyat teklifi almak çin bizi arayabilirsiniz.

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj