Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Edesa Servisi

Edesa Servisi

Edesa servisimiz profesyonel bir endüstriyel mutfak ekipmanı bakım ve onarım şirketi olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunar. Bulaşık makinesinden kahve makinesine, ocaktan buzdolabına ve fırına kadar tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için profesyonel ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Edesa Teknik Servisi

Edesa servisi,  endüstriyel ekipman ihtiyaçlarınız için tam hizmet ortağıdır. Çok çeşitli endüstriyel ekipman ve makineler için uzman servis, onarım ve teknik destek sağlıyoruz. Özel teknisyen ekibimiz günün her saati size yardımcı olmaya hazırdır, böylece makinenizin her zaman iyi durumda olduğundan emin olabilirsiniz. Ayrıca, yedek parça eksikliğinden kaynaklanan arıza sürelerinin oluşmaması için gerekirse parçaları sizin için tedarik edeceğiz.

Edesa Fırın Servisi
Edesa Kıyma Makinesi Servisi
Edesa Dilimleme Makinesi Servisi

Edesa Endüstriyel Mutfak Servisi

Edesa markalı makinelerinizin bakımını yapmanın ötesine geçiyoruz. Onlarca yıllık deneyime sahip sektördeki ekibimiz, makinenizin en verimli şekilde çalışmasını sağlar. Ekibimizin düzenli bakım kontrolleri ve küçük onarımlar gerçekleştirir, böylece ekipmanınızın her zaman kusursuz ve hatasız çalıştığından emin olabilirsiniz.

Edesa Servisi Bölgeleri

BRT Mutfak olarak İzmir'de yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Edesa markalı her türlü endüstriyel mutfak ekipmanınız için onarım, kurulum, bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz.

Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi kontrol edebilir ve fiyat teklifi almak çin bizi arayabilirsiniz.

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Edesa Servislerimiz

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj