Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Öztiryakiler Yetkili Servisi

İzmir Öztiryakiler Servisi

Öztiryakiler servisi olarak bulaşık makinesinden kahve makinesine, ocaktan buzdolabına ve fırına kadar tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için profesyonel ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için bakım, onarım veya teknik servis hizmetlerine ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin!

Öztiryakiler Teknik Servisi

Tüm Öztiryakiler ekipmanlarınız için kapsamlı bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz, böylece üretim hattınız her zaman tam kapasiteyle çalışıyor. Deneyimli teknisyenlerimizin ihtiyaç duyulan her yerde parçaları kolayca tedarik etmenizi sağlıyor.  Ekipmanınızın bakımı söz konusu olduğunda her türlü ihtiyaç veya gereksinimi karşılamak için tamamen deneyimli bir ekiple çalışıyoruz.

Öztiryakiler Fırın Servisi
Öztiryakiler Buzdolabı Servisi
Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi Servisi
Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Servisi
Öztiryakiler Izgara Servisi
Öztiryakiler Fritöz Servisi
✔ Öztiryakiler Kazan Yıkama Makinesi Servisi
✔ Öztiryakiler Derin Dondurucu Servisi
✔ Öztiryakiler Döner Ocağı Servisi
✔ Öztiryakiler Tost Makinesi Servisi
✔ Öztiryakiler Kuzine Servisi
✔ Öztiryakiler Hamur Yoğurma Makinesi Servisi
✔ Öztiryakiler Kahve Makinesi Servisi

Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Servisi

Öztiryakiler servisi olarak endüstriyel mutfak ekipmanları yedek parça ve servis hizmetlerinde size en iyisini sunabilmekten gurur duyuyoruz. İhtiyaçlarınız ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, ihtiyacınız olan yardımı aldığınızdan emin olabilirsiniz. Son derece yetenekli teknisyenlerden oluşan ekibimiz size yardım etmeye ve her türlü ihtiyacınızı karşılamaya hazırdır.

Öztiryakiler Servisi Bölgeleri

BRT Mutfak olarak İzmir'de yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Öztiryakiler markalı her türlü endüstriyel mutfak ekipmanınız için onarım, kurulum, bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz.

Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi kontrol edebilir ve fiyat teklifi almak çin bizi arayabilirsiniz.

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj