Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Electrolux Servisi

İzmir Electrolux Servisi

Electrolux markalı endüstriyel ekipmanlarınız bakım ve onarımı için güvenilir, verimli ve güvenilir bir ekip mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, çözüm bizde. Tüm Electrolux marka endüstriyel ekipmanların servisinde uzmanız ve eksiksiz bir bakım ve onarım, teknik destek hizmeti sunuyoruz. Yetenekli teknisyenlerimizin makinelerinizi çalışır hale getireceğinden ve böylece fabrikanızdaki üretimin durmayacağından emin olabilirsiniz.

Electrolux Teknik Servisi

Electrolux ürününüz için ihtiyacınız olan yedek parçaları veya onarımlar için teknik desteği bulamama konusunda endişeleriniz mi var?

Electrolux Buzdolabı Servisi
Electrolux Fırın Servisi
Electrolux Buz Makinesi Servisi
Electrolux Bulaşık Makinesi Servisi
Electrolux Espresso Makinesi Servisi
Electrolux Kahve Makinesi Servisi
✔ Electrolux Tost Makinesi Servisi
✔ Electrolux Kazan Yıkama Makinesi Servisi
✔ Electrolux Şok Soğutucu Servisi
✔ Electrolux Sebze Kesme makinesi
✔ Electrolux Derin Dondurucu Servisi

Electrolux Endüstriyel Mutfak Servisi

Electrolux Servisi, mutfak ekipmanlarınızın en yüksek verimlilik ve hızda çalışmaya devam etmesini sağlamak için burada. Deneyimli teknisyenlerimiz, endüstriyel mutfak makineleriniz için tüm onarım, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Electrolux Servisi Bölgeleri

BRT Mutfak olarak İzmir'de yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Electrolux markalı her türlü endüstriyel mutfak ekipmanınız için onarım, kurulum, bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz.

Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi kontrol edebilir ve fiyat teklifi almak çin bizi arayabilirsiniz.

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj